MÖBLER / Bord / Sybord 10028504
nr 1002 8504
Sybord
1800-tal, längd: 54 cm, djup: 34 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:34:00
11/12 16:54:12
100 kr
14/12 20:29:00